Základní informace
Cena: 450 Kč
Kdy: 20.09.2017 10:30
Kde: Hotel Alwyn
Vítkova 151/26
Praha 8
Kdy: 20.09.2017 13:30
Kde: Hotel Alwyn
Vítkova 151/26
Praha 8

Kapacita jednoho testu je 40 osob.

Získejte Heureka Certifikát

Certifikát Heureky získáte pouze úspěšným složením certifikačního testu, kterého se musíte účastnit osobně. V testu musíte uspět na více jak 80 %. Test je zaměřen na všechny oblasti Heureky, její nastavení a využívání všech jejích funkcí a možností. Probíhá jednou za půl roku.

Co je obsahem testu a jak test probíhá?

Test bude sestaven ze 45 otázek, které prověří vaše odborné znalosti napříč Heurekou. Otázky budou jak formou výběru správné odpovědi, tak otevřené. Příklady témat testu: správné nastavení XML feedu, placený a neplacený režim, párování, katalogové výsledky, jak vyhodnocovat inzerci na Heurece (statistiky, bidding, sortiment report, evaluace mimo Heureku), jak využít další služby Heureky. Příklady otázek z testu si můžete prohlédnout zde.

Nejbližší termín testu je v září 2017. (Podrobné informace vám přijdou emailem po registraci).

O výsledcích testu vás budeme informovat e-mailem do 3 pracovních dnů.

Jak se na test připravit?

Na test můžete jít přímo, nebo se na něj můžete připravit v rámci přípravného kurzu, který probíhá zhruba týden před termínem testu, rovněž jednou za půl roku.

Co se stane, pokud úspěšně složím test?

Abyste získali certifikát, musíte udělat test na více jak 80 %. Po úspěšném složení testu získáváte Heureka Certifikát, jehož platnost je 24 měsíců. Stáváte se tak certifikovaným Specialistou na Heureku a máte možnost být zařazen do seznamu certifikovaných partnerů, který je umístěn na stránkách Heureka Certifikace. Zde bude vytvořen váš profil, který můžete posléze na vyžádání editovat.

Po dobu platnosti vašeho certifikátu můžete používat známku Heureka Specialista např. na svých webových stránkách.

Heureka Certifikace badge 

Co se stane, pokud test neudělám na více jak 80 %?

Pokud v testu nezískáte více jak 80 %, Certifikát Heureky nezískáváte. Nedostanete se tak do seznamu Certifikovaných partnerů, ani nemůžete používat označení Heureka Specialista. Své štěstí ale můžete zkusit znovu za půl roku. Pro úspěšné složení testu doporučujeme absolvovat přípravné školení, kde získáte veškeré potřebné informace, studijní materiály a máte i možnost vyzkoušet si certifikační testy nanečisto.

Kdy jsou nejbližší termíny testů?

  • 20.09.2017 v 10:30 Praha 8
  • 20.09.2017 v 13:30 Praha 8

Objednávka kurzu a Certifikátu

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu.
Můžete se přihlásit na školení i test najednou.
Pokud chcete pouze na kurz za 3 990 Kč, nebo pouze na certifikaci za 450 Kč, zvolte prosím níže pouze jednu vybranou možnost.

Cena kurzu společně s testem je 4 440 Kč

* hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit

Fakturační adresa

za 3990 Kč
za 450 Kč
Celkem: 0