Základní informace
Cena: 3 990 Kč
Kdy: 13.09.2017 9:00
Kde: Hotel Alwyn
Vítkova 151/26
Praha 8
Kdy: 14.09.2017 9:00
Kde: Hotel Alwyn
Vítkova 151/26
Praha 8

Kapacita jednoho kurzu je 15 osob.

Jak bude kurz probíhat?

Jednodenní kurz vede odborný lektor, který vás provede jednotlivými tématy, naučí vás pracovat s Heurekou efektivně a na maximum a připraví vás na certifikační test. Kurz je dobrovolný a není podmínkou pro úspěšné složení testu. V každém v případě vás však na test dostatečně připraví. Kurz probíhá celý den, a to od 9 – 18 h, přibližně týden před certifikačním testem. Kurz povede odborná lektorka Petra Mikulášková. Během dne se zároveň setkáte i s některými zástupci Heureky, kteří vám budou také k dispozici pro dotazy a konzultace. Na výběr je ze dvou termínů školení, přičemž maximální kapacita jednoho školení je 15 osob.

Pro koho je kurz vhodný?

Jde o přípravný kurz k Certifikaci Heureky, která je primárně určená pro specialisty z řad agentur, nebo jsou na vlastní noze a radí e-shopařům s nastavením jejich e-shopů. Kurz je ale možné využít i jako odbornější nadstavbu pro ty, komu již nestačí informace z Heureka Roadshow.

Co se na kurzu naučíte?

Naučíte se jak vytěžit z XML feedu a inzerce maximum (placený a neplacený režim, párování, katalogové výsledky), jak vyhodnocovat inzerci na Heurece (statistiky, bidding, sortiment report, evaluace mimo Heureku), jak využít další služby Heureky (Product Ads, Heureka Košík, sekce Dárky, reklamní formáty, Den dopravy zdarma, ShopRoku a další akce Heureky), jak na certifikační test.

Co je v ceně kurzu?

  • Celodenní kurz vedený odborným lektorem, kde se setkáte i se zástupci Heureky
  • Studijní materiály
  • Příprava na test a certifikační test nanečisto
  • Občerstvení po celý den

Kdy jsou nejbližší termíny kurzů?

  • 13.09.2017 v 9:00 Praha 8
  • 14.09.2017 v 9:00 Praha 8

Objednávka kurzu a Certifikátu

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu.
Můžete se přihlásit na školení i test najednou.
Pokud chcete pouze na kurz za 3 990 Kč, nebo pouze na certifikaci za 450 Kč, zvolte prosím níže pouze jednu vybranou možnost.

Cena kurzu společně s testem je 4 440 Kč

* hvězdičkou označená pole je nutné vyplnit

Fakturační adresa

za 3990 Kč
za 450 Kč
Celkem: 0