Kompletní výpis partnerů
Instinct Agency

Instinct Agency

Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

https://www.instinct.agency/ hello@instinct.ag

 

O nás

Jsme pražská digitální agentura pro klienty, kteří chtějí know-how, zkušenost a názor. Algoritmickou přesnost v naší práci propojujeme s lidským přístupem. Jsme parťáci při budování online projektů. Digitální reklamu známe od sklepa po půdu a pomůžeme vám využít všechny skuliny, o kterých vaše konkurence ani netuší.​ Zaměřujeme se na zvyšování prodejů v e-commerce a generování leadů, proto mezi naše dlouhodobé klienty patří e-shopy, výrobci spotřebních produktů i průmyslových řešení a poskytovatelé B2C i B2B služeb.

 

Co umíme?

Nejčastějším problémem marketingu e-shopů je jeho nesoustředěnost a volba nesprávných metod. Vytvořili jsme proto soubor postupů vhodných pro malé a střední e-shopy, které už v řádu týdnů pomáhají škálování zisků.

Optimalizaci vašich reklamních kampaní zakládáme na velmi pečlivě nastavené webové analytice a také na nejpodrobnějších analýzách klíčových slov na českém trhu. Cílem vašich ‚PPCček‘ je nalézt uživatele s největším potenciálem nakoupit a k nákupu je dovést – za co nejlepší cenu. Vaše konkurence přitom většinou vytváří univerzální kampaně stylem ‚všechno všude‘ a ‚něco se chytí‘. My stavíme reklamní kampaně na Google, Seznamu, Facebooku či Instagramu tak, aby maximálně zohledňovaly logiků marží, konkurenčnost i způsob rozhodování zákazníka.

Heureka Specialista