Kompletní výpis partnerů
Hybridní e-shop

Hybridní e-shop

Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

www.hybridnieshop.cz obchod@netdirect.cz 800 666 222

Máte zájem o vlastní e-shop na míru a nechcete mít velké vstupní investice? Zvolte hybridní e-shop od společnosti NetDirect — ideální řešení, pokud vám nestačí “krabice” a zároveň nechcete investovat miliony korun do vývoje e-shopu na míru. Pod pojmem hybridní e-shop si můžete představit e-shopové řešení, které má prvky a funkce krabicového řešení, ale lze jej individuálně přizpůsobit potřebám. A to nejen vzhledem, ale hlavně funkcemi.

Kontaktujte nás a my pro vás vytvoříme spolehlivý a moderní e-shop na míru. Případně dokážeme převést jakýkoliv krabicový e-shop na hybrid. Data vám zůstanou zachována a zároveň se vám otevřou nové možnosti individuálních úprav.

Celý proces tvorby hybridního e-shopu s námi trvá jen pár týdnů. Ušetříte čas i vstupní náklady. Svěřte se do rukou více než e-commerce 50 odborníků v našem týmu.

Heureka Specialista