Kompletní výpis partnerů
FILIPES MEDIA

FILIPES MEDIA

Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

https://www.filipesmedia.cz/ adam.spiegl@filipesmedia.cz

Jsme marketingová agentura a poskytujeme digitální brandovou a výkonnostní propagaci.   
Naše ceny nenavyšují obchodní zástupci, náklady na auta pro obchodníky či jiné transakční náklady, které nesouvisí s činnostmi pro daného klienta . S klienty komunikujeme převážně online formou, ale není problém se scházet i v našich kancelářích na Praze 4. V případě, že klient očekává fullservice a jeho kampaně jsou rozsáhlé, může mít přiděleného našeho marketingového specialistu, který ,mimo jiné, veškerou komunikaci obstará a dochází pravidelně do klientovi firmy.
Obrovskou výhodou pro naše zákazníky je, že pokaždé komunikují přímo s technickým specialistou a nikoliv s obchodníkem, jehož znalostí stačí pouze na to, aby prodal.
Každý z našich klientů má na našem youtube kanálu neveřejnou složku, kde jsou všechny online schůzky nahrané a máme je tak k dispozici nejen my, ale i náš klient.
(důvody: transparentnost + videa obsahují návody, ke kterým se mohou klienti kdykoliv vracet)

Heureka Specialista