Kompletní výpis partnerů
FRAGILE

FRAGILE

Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

www.fragile.cz info@fragile.cz

Fragile je agenturou pro digitální marketing. Svobodná, přátelská, profesionální. Špičková agentura, na kterou je spolehnutí.
To, co je pro Fragile charakteristické, je neformální prostředí i způsob myšlení, otevřenost, přímé jednání a flexibilita. Fragile věří v dlouhodobý partnerský vztah postavený na otevřenosti a fér přístupu. Klíčové jsou sympatie a vzájemný přístup.
Fragile pomáhá klientům se zvyšováním návštěvnosti webů, počtu online objednávek, zviditelnění značky a produktů nebo rozšiřováním fanoušků na všech sociálních sítích. Fragile je jednou z prvních svobodných firem integrovaných do skupiny Etnetera Group. Lidé, kteří ve Fragile pracují, jsou tady, protože je práce baví a když vás práce baví, máte ty nejlepší výsledky. V tuto chvíli ve Fragile pracuje okolo 40 svobodných lidí.

Za agenturu Fragile se o vás postarají:

David Karas

Jakub Jamrich

Heureka Specialista