Kompletní výpis partnerů
Atomer

Atomer

Celá SR, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

https://www.atomer.cz/ info@atomer.com +420 722 128 128

Jakýkoliv problém se řeší vždy snadněji, pokud si ho rozložíte na části, dílčí úkoly, zkrátka na atomy. Pokud máte problém se založením eshopu, můžete aplikovat obdobný postup s Atomerem.
Náš systém je založen na modulech (atomech) či samostatných funkcích, mezi kterými si vyberete ty, které chcete využívat. Platíte tedy za reálné používané moduly a ne obrovský celek, ze kterého možná třetinu jeho funkcí nikdy nevyužijete. Správa eshopu, včetně importu nových výrobků je velmi jednoduchá a ovládání intuitivní. V každém okamžiku budete mít přehled o zapnutých a vypnutých modulech.
Atomer nabízí několik předdefinovaných vzhledových šablon. Ty můžete dále upravovat změnou barvy, loga, pozadí stránky či změnou obrázku v hlavičce. V případě, že by vám základní grafika nevyhovovala, je možné objednat si u našeho grafika vytvoření designu e-shopu, nebo webstránky na míru.
Absolvujte krátkou prohlídku systému Atomer a získejte více informací o jeho výhodách. Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Nezoufejte, díky naší technické podpoře neexistuje otázka, která by zůstala nezodpovězena.

Heureka Specialista